Patrick Aebischer: İlham Veren Liderler Konferansı / Inspiring Leaders Conference

Sevgili Üyelerimiz,

Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği ev sahipliğinde, 16 Eylül 2022 Cuma günü Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi the Seed‘te düzenlenecek olan İlham Veren Liderler Konferansı’nda, Lozan Federal Teknoloji Enstitüsü Emeritus Rektörü ve Sabancı Üniversitesi Uluslararası Danışma Kurulu Üyemiz Patrick Aebischer’i ağırlıyoruz.

Patrick Aebischer’in “İnsanlık için bilgi tabanlı çözümlere katkıda bulunmak amacıyla çığır açan teknolojilere yatırımın teşvik edilmesinde üniversitelerin rolü” konulu konuşmasını izlemek üzere sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Katılım için LCV gereklidir.

Katılım bilginizi 0216 483 91 06 numaralı telefona veya [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz.

Previous SÜMED BURSU

You might also like

Duyurular

REPROM 2019

ReProm yepyeni içeriğiyle 13 Aralık Cuma günü 22:00’da  Markus Ribs Prime Society’de – üstelik SÜMED üyelerine ücretsiz!..

Genel

ERTELEME – SÜMED GENEL KURUL

Sevgili Üyelerimiz, 7 Kasım Pazar günü planlanan Olağan Genel Kurul toplantısı, o gün gerçekleşecek olan İstanbul Maratonunun toplantı güzergahımızda olması sebebiyle 21 Kasım Pazar tarihine ertelenmiştir. Toplantı saat 11:00’da Sabancı

Etkinlikler

SÜMED’le Butik Gap Turu

Sevgili Üyelerimiz, Balıklı Göl’den Göbeklitepe’ye kadar bir çok tarihi yeri gezip görebileceğimiz butik gap turunda bize katılmaya ne dersiniz?