SUMED Avantajları

SÜMED üye kartın ile bir çok avantaj ve indirimden faydalanabilirsin. SÜMED Digital Üyelik kartını PortSÜMED‘e giriş yaparak kolaylıkla görütüleyebilirsin.

 

Sabancı Mezunların’dan Mezunlara Avantajlar;

  Mezunumuz Erman Girgin’in sahibi olduğu Bröd’ de SÜMED üyelerine özel %20 indirim uygulanmaktadır.

 Mezunumuz Cihan Önalan’ın ortağı olduğu FiltreCafe markasın’da  www.filtrcafe.com üzerinden yapılacak 30’lu paket alımlarında %30 veya 10’lu paket alımlarında SÜMED üyelerine %15 indirim uygulanmaktadır. http://bit.ly/filtrcafeform sitesindeki formu doldurarak size iletilecek kod ile www.filtrcafe.com sitesinden alışverişinizi güvenle ve hızlı yapabilirsiniz.

  SÜMED üyelik kartını gösteren mezunlarımıza, mezunumuzun sahibi olduğu Sapa İstanbul’ da %10 indirim uygulanmaktadır

**Firmanızda siz de mezunlara avantaj sağlamak ve duyurularda yer almak isterseniz [email protected]org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakıp Sabancı Müzesi Avantajları;

– Ücretsiz giriş                                                                       – Çocuk Eğitimi Atölyelerinde %10 indrim

– Eşlik eden bir misafire indirimli giriş                              – SSM Mağaza’da %10 indirim

– Ücretsiz sesli tur                                                                 – Üyelere özel düzenlenen etkinliklere davetiye

– Film gösterimine ücretsiz giriş                                         – Ücretsiz sergi posteri

– Yetişkin Eğitimi Programlarında %10 indirim

 

Sabancı Ünivesitesi Bilgi Merkezi ödünç verme hizletmeri aidatlarının üçte ikisi oranında indirim

Kaş Cappari Hotelleri / Aquaprincess ve Aquarius)’de SÜMED üyelerine özel %15 indirim uygulanmaktadır. Bu kampanya Tur Şirketleri ve Seyahat Siteleri üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.

İstanbul Modern’de tüm üyelik kategorilerinde%10 indirim ve arkadaşıyla birlikte üye olanlara %10 indirim ve ilave 2 ay üyelik. Çevrimiçi yapacağınız başvurularda %10 indirimden faydalanmak için ödeme sayfasındaki promosyon kodu alanına “SUMODERN” yazmanız yeterli. Gişedeki üyeliklerde PortSÜMED’de yer alan digital SÜMED üyelik kartınızda yer alan QR kodu okutarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Siser İşitme Merkezi’nde SÜMED üyelerine ve birinci derece yakınlarına özel ücretsiz iişitme testi ve çıkan sonuca göre işitme cihazı alımlarında %25 indirim sağlanmaktadır.