SUMED Avantajları

SÜMED üye kartın ile bir çok avantaj ve indirimden faydalanabilirsin. Avantajlardan faydalanabilmek için kartının yanında

olması gerektiğini hatırlatmak isteriz.

 

Sabancı Mezunların’dan Mezunlara Avantajlar;

 

  Mezunumuz Erman Girgin’in sahibi olduğu Bröd’ de SÜMED üyelerine özel %20 indirim uygulanmaktadır.

 SUMED üyelik kartını gösteren mezunlarımıza, mezunumuz Elif Aras’ın sahibi olduğu Bolu Gazelle Resort’ te konaklamadan %20, Grand Kartal Otel’ de konaklamda %10 indirim uygulanmaktadır. Özel günler kampanya dahilinde değildir.

 Mezunumuz Cihan Önalan’ın ortağı olduğu FiltreCafe markasın’da  www.filtrcafe.com üzerinden yapılacak 30’lu paket alımlarında %30 veya 10’lu paket alımlarında SÜMED üyelerine %15 indirim uygulanmaktadır. http://bit.ly/filtrcafeform sitesindeki formu doldurarak size iletilecek kod ile www.filtrcafe.com sitesinden alışverişinizi güvenle ve hızlı yapabilirsiniz.

  SÜMED üyelik kartını gösteren mezunlarımıza, mezunumuzun sahibi olduğu Sapa İstanbul’ da %10 indirim uygulanmaktadır.

  Mezunumuz Hasan Sarp Uçar’ın sahibi olduğu Crux Sigorta’da SÜMED üyelerine özel 5.000 TL ve üzeri poliçelerde 150 TL, 3.500 TL ve üzeri poliçelerde 100 TL, 1.850 ve üzeri poliçelerde 50 TL Hediye çeki fırsatı uygulanmaktadır.*

*Crux Sigorta Kampanya detayları;

  1. Kampanyamız yalnızca SÜMED üyeleri içindir. Kampanyadan yararlanmak için SÜMED kartınızı göstermeniz gerekmektedir.
  2. Bu kampanya 01.10.2021 ile 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  3. Kampanya yalnızca bireysel sigortalar içindir. Grup işleri ve kurumsal işlerde geçerli değildir.
  4. Birden fazla poliçe kesilmesi durumunda poliçe priminin toplamından hediye çeki hesaplanır. Örneğin kasko ve konutunuzun toplam primi 5000 tl’nin üstünde ise 150 tl’lik hediye çeki kazanırsınız.
  5. Müşteri getiren müşteriler, getirdiği poliçenin primi üzerinden hediye çeki kazanır.
  6. Hediye çeki tüm A101, Altınyıldız, Atasay, Ayakkabı Dünyası, Boyner, Canerkek Spor, CarrefourSA, Defacto, DS Damat, E-bebek, English Home, Hotiç, IKEA, Ipekyol, Jack&Jones, Jolly, Kırtasiye Dünyası, Kiğılı, korayspor.com, Koton, Madame Coco, Mavi, Migros, Morhipo, NetWork, Özhan market, Panço, Şok, TeknoSA, Taç mağazalarında geçerlidir.

 

**Firmanızda siz de mezunlara avantaj sağlamak ve duyurularda yer almak isterseniz [email protected]org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sakıp Sabancı Müzesi Avantajları;

– Ücretsiz giriş                                                                       – Çocuk Eğitimi Atölyelerinde %10 indrim

– Eşlik eden bir misafire indirimli giriş                                 – SSM Mağaza’da %10 indirim

– Ücretsiz sesli tur                                                                  – Üyelere özel düzenlenen etkinliklere davetiye

– Film gösterimine ücretsiz giriş                                            – Ücretsiz sergi posteri

– Yetişkin Eğitimi Programlarında %10 indirim

 

Sabancı Üniversitesi Gift Shop’undaki logolu ürün alışverişlerinde %10 indirim

Sabancı Ünivesitesi Bilgi Merkezi ödünç verme hizletmeri aidatlarının üçte ikisi oranında indirim

İstanbul Modern’de tüm üyelik kategorilerinde %10 indirim ve arkadaşıyla birlikte üye olanlara %10 indirim ve ilave 2 ay üyelik. Çevrimiçi yapacağınız başvurularda %10 indirimden faydalanmak için ödeme sayfasındaki promosyon kodu alanına “SUMODERN” yazmanız yeterli. Gişedeki üyeliklerde PortSÜMED’de yer alan digital SÜMED üyelik kartınızda yer alan QR kodu okutarak indirimden yararlanabilirsiniz.