Patrick Aebischer: İlham Veren Liderler Konferansı / Inspiring Leaders Conference

Sevgili Üyelerimiz,

Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği ev sahipliğinde, 16 Eylül 2022 Cuma günü Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi the Seed‘te düzenlenecek olan İlham Veren Liderler Konferansı’nda, Lozan Federal Teknoloji Enstitüsü Emeritus Rektörü ve Sabancı Üniversitesi Uluslararası Danışma Kurulu Üyemiz Patrick Aebischer’i ağırlıyoruz.

Patrick Aebischer’in “İnsanlık için bilgi tabanlı çözümlere katkıda bulunmak amacıyla çığır açan teknolojilere yatırımın teşvik edilmesinde üniversitelerin rolü” konulu konuşmasını izlemek üzere sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Katılım için LCV gereklidir.

Katılım bilginizi 0216 483 91 06 numaralı telefona veya [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz.

Previous SÜMED BURSU

You might also like

Duyurular

SÜMED BURSU

Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği tarafından Sabancı Üniversitesi’nde okuyan ihtiyaç sahibi ve başarılı öğrencilere burs verilecektir.

Duyurular

SUMED’lilere SUCool’dan Ücretsiz Girişimcilik Kursu – 16 Mart 2017

Türkiye’nin en girişimci üniversitesi Sabancı Üniversitesi’nin erken aşama girişim hızlandırma merkezi SU Cool ve SÜMED işbirliği ile düzenlenen girişimcilik çalıştaylarına davetlisiniz!

Duyurular

İlham Veren Liderler: Güler Sabancı / 20 Mart 19:30

SÜMED olarak üyelerimizi Sayın Güler Sabancı ile buluşturacak bir etkinliğimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.