29 Nisan 2021 1354 Views

1999’a SMS göndererek ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin yanında olabilirsiniz!

Sabancı Üniversitesi Burs Fonu, ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin eğitimine destek oluyor. “Destek” yazıp 1999’a SMS göndererek siz de 20 TL bağışta bulunabilirsiniz.

(*) Faturalı hatlarda sms başına Turkcell ve Vodafone ayrıca ücretlendirme yapmamaktadır.  Türk Telekom 2 sms ücretlendirmektedir.  Faturasız hatlarda ise  Vodafone ücretlendirme yapmamakta, sms başına Turkcell 1 sms, Türk Telekom 2 sms ücretlendirmektedir.

– Toplanan Bağışlar Sabancı Üniversitesi’nde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olanağı sağlayacaktır.
– Söz konusu sms numarası sadece bu bağış kampanyası için geçerlidir.
– Kampanya izinleri SÜMED tarafından alındığı için Turkcell bağış kampanyasına katılmış olan Aboneler’in abone verilerini SÜMED ile paylaşacaktır.
– Türk Telekom katılımcıları cayma hakkından faydalanamaz.

Previous Gece Ayasofya
Next AFTERWORK - KOZMONTO / BOMONTİ

You might also like

Duyurular

Kurucu Rektörümüz Prof. Dr. Tosun Terzioğlu’nu Kaybettik

Kurucu rektörümüz Prof. Dr. Tosun Terzioğlu’nun vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesi, sevenleri, Türk bilim dünyası ve tüm Sabancı Üniversitesi ailesine başsağlığı dileriz. Kurucu Rektörümüz, sevgili hocamız

Duyurular

Vefat ve Başsağlığı – Volkan Kurt

Üniversitemizin ilk mezunları (Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği’03) arasında olan Sevgili Volkan Kurt vefat etmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm mezunlarımıza baş sağlığı diliyoruz. Volkan’ı her zaman yüzündeki sıcak tebessüm ile hatırlayacağız.

Duyurular

SÜMED’le Assos

Assos’a gidiyoruz! 19-20 Ağustos’ta hep beraber Assos’un muhteşem denizine kızgın kumlardan atlıyor, hatta meraklılarıyla beraber su altına dalıyoruz. Eski SUSS üyesi mezunlarımızın bize katıldığı bu seyahatte, ilk deneme dalışınızı gerçekleştirmek için