Mezunlar için Kendini Keşfet Amasra/BARTIN

SÜMED – CIP işbiliği ile Karadeniz’in çocuklarına gidiyoruz!

Sabancı Üniversitesi mezunları ve çalışanlarından oluşacak gönüllü bir ekip ile 7-14 yaş arası sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı çocuklarla çalışılarak hem onların gelişimine katkıda bulunmak hem de kendimizi keşfetmek umudu ile sizleri Kendini Keşfet’e davet ediyoruz.

7-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında Bartın/Amasra’da gerçekleştirilecek olan Kendini Keşfet  projesine tüm mezunlarımız başvuruda bulunabilir.

15 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurabilirsiniz. Başvuru formu için burayı tıklayabilirsiniz.

Proje tarihi: 7 Temmuz Pazar – 12 Temmuz Cuma

Okul: Şehit Ahmet Telli İlk ve Ortaokulu

Konaklama: Amasra Öğretmenevi

Ulaşım: Karayolu ile ulaşım sağlanabilir.

Mezunlar için Kendini Keşfet süreci:

– Mezunlar için Kendini Keşfet projesi, sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı ilk ve ortaokul çocuklarına yönelik yapılan ve 6 gün sürecek bir projedir.

– Proje saati her gün 09.00-15.00 saatleri arasıdır.

– Proje yapılan ilkokulda toplamda yaklaşık 150 öğrenciyle çalışılır. Her sınıfta 20-25 arası öğrenci bulunur.

– Her sınıfta iki gönüllü projeyi yürütür.

– Öğle yemeklerini sınıflarda öğrencilerle birlikte yenilir (öğle yemeği sponsorlar ve CIP ofis aracılığıyla sağlanmaktadır).

– Proje bitiş saatinden sonra gönüllülerle birlikte kısa bir değerlendirme ve bir sonraki günün planlama toplantısı yapılır.

– Projeye gitmeden önce İstanbul’da bir KENDİNİ KEŞFET EĞİTİMİ yapılır, eğitimin sonunda gönüllülerimizle birlikte proje programı (eğitim-etkinlik modülleri) belirlenir ve proje yapılacak ilkokulda öğrencilere uygulanır (eğitim tarihi gönüllülere daha sonra bildirilecektir).

– Projenin son günü olan Cuma günü mini bir Güneş Günü etkinliği gerçekleştirilir. Güneş Günü bütün öğrencilerin bahçede toplanıp oyunlar oynanılan bir kapanış etkinliğidir.

Başvuru formu için lütfen tıklayın.

Daha önce yapılmış Çalışanlar için Kendini Keşfet projesi görsellerine MardinArtvin,Edirne bağlantılarını tıkayarak ulaşabilirsiniz.

Soru ve yardım için; [email protected] adresine yazabilir ya da 9398‘i arayabilirsiniz. 

Previous SÜMED ile Trekking - Babadağ & Kerpe
Next SÜMED Geleneksel İftar Yemeği

You might also like

Duyurular

Re Prom 2016: Mezuniyet Balosu, Yeniden

Sevgili Üyelerimiz,   Mezun olduğumuz günlerdeki heyecanı özlemiştik; geçen sene ReProm 2015‘i yaptık. Farklı senelerden mezun birçok mezunumuzla o akşama hazırlandık, çok eğlendik! Gelenler hatırlar ama yeniden yazalım: ReProm‘da yaşananlar ReProm‘da kalır! 😀 Bu sene de

Duyurular

Biz Geldik – Sen de Gel

Kimi yıllar yıllar önce mezun olmuş kimi henüz geçen sene mezun olmuş, birbirinden çok farklı ama başta Sabancı’lı olmak ve Sabancı Üniversitesi’ni sevmek gibi temel bir ortak paydada buluşmuş gönüllü 20 kişi bir araya geldik, Sabancı Üniversitesi Mezunları Derneği’nin (SUMED) yeni yönetimine talip olduk.