Acarlar Longozu & Maden Deresi Turu

Fotoğraf makinelerini hazırlayın harika bir tura çıkıyoruz!

13 Ağustos Pazar günü, dünyanın nadir oluşumlarından biri olan Acarlar Longozu’na ve ardından Karasu’daki Maden Deresi’ne gidiyoruz.

Acarlar Longozu ekosisteminde 200’e yakın kuş türü yaşıyor ve su menekşesi gibi başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz nadir su bitkileri yetişiyor. Maden Deresi’nin içinde bulunduğu kanyon ise doğa yürüyüşleri için ideal. İstanbul’a yakınlıkları dolayısıyla şehirden birkaç saat uzaklaşmak için harika bir fırsat!

Ulaşım 08:00’de Kadıköy Evlendirme Dairesi’nin önünden servisle sağlanacak. Dönüş için Maden Deresi’nden 18.00’de yola çıkacağız.

Katılım için ulaşım ücreti olan 1oo TL’yi isminizi belirterek aşağıdaki hesaba havale yapmanız yeterli.

SÜMED IBAN: TR87 0004 6007 1388 8000 066714

LCV ve sorularınız için: [email protected]

Previous SÜMED'le Assos
Next SÜMED & KÜMED Afterwork Buluşması

You might also like

Duyurular

AFTERWORK – KOZMONTO / BOMONTİ

Sevgili Üyelerimiz, sizi çok özledik! Uzun bir aradan sonra yeniden Bomonti’de buluşuyoruz!..

Etkinlikler

Mastergames 2016 Başlıyor!

Sevgili Üyelerimiz, 10 farklı Üniversite’nin mezunlarıyla biraraya geleceğimiz, yeni insanlarla tanışacağımız çok keyifli bir yandan da heyecanlı, adrenalinli film tadında bir etkinliğimiz var: Mastergames 2016

Etkinlikler

Sugather Joker: 26 Şubat

Yoğun bir günün ardından, bir haftanın daha sonuna gelirken, iş çıkışı uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarımızla keyifli bir mekanda bir araya gelerek günü sonlandırmaya ne dersiniz? 26 Şubat Perşembe günü Beşiktaş