04 Nisan 2017 3628 Views

Tosun Terzioğlu Burs Fonu’na Nasıl Destek Olurum?

Sevgili Üyelerimiz,

Bildiğiniz üzere yaklaşık bir yıl önce Kurucu Rektörümüz değerli Tosun Terzioğlu’nu kaybettik. SÜMED olarak vefatının hemen ardından kendisinin adını yaşatabilmek için Tosun Terzioğlu Burs Fonu’nu yarattık. Geçtiğimiz bir yılda bu fona destek veren tüm mezunlarımıza çok teşekkür ederiz. Tosun Hocamızın adına yakışır bir burs fonu sağlayabilmek ve bu fonu sürdürülebilir kılmak için desteğinize ihtiyacımız var.

SÜMED olarak biz de bu burs fonunun gelişimine destek verebilmek adına 30 Mayıs 2017 tarihine kadar aidatını ödeyen tüm üyelerimizin yatırdıkları aidatların %10’unu Tosun Terzioğlu Burs Fonu’na aktarıyor olacağımızı duyurmak isteriz.

  • 2017 yılı aidatınızı buradan ödeyebilirsiniz.
  • Burs fonuna daha farklı miktarlarda destek sağlamak isteyen üyelerimiz ise buradan bağışlarını yapabilirler.

Aidatlarını ödeyen üyelerimizin yıl boyunca Sakıp Sabancı Müzesi’nde yer alacak tüm sergilere ücretsiz giriş yapabileceğini, müze içindeki gift shop’ta da %10 indirim sağlayacaklarını da hatırlatmak isteriz.

Tüm dernekler gibi mezunlar derneğimiz de ayakta kalabilmek, gelişmek ve üyelerine daha iyi hizmetler sunabilmek için üyelerinin aidat ödemelerine ihtiyaç duymaktadır.

Derneğimize ve Tosun Terzioğlu Burs Fonu’na destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

En yakın zamanda bir araya gelebilmek dileğiyle,

SÜMED

Previous SÜMED Mezunlar Anketi - 1
Next SU Cool ve SÜMED İşbirliği ile Düzenlenen Girişimcilik Çalıştayları

You might also like

Duyurular

SÜMED’le Assos

Assos’a gidiyoruz! 19-20 Ağustos’ta hep beraber Assos’un muhteşem denizine kızgın kumlardan atlıyor, hatta meraklılarıyla beraber su altına dalıyoruz. Eski SUSS üyesi mezunlarımızın bize katıldığı bu seyahatte, ilk deneme dalışınızı gerçekleştirmek için

Etkinlikler

Re Prom 2016: Mezuniyet Balosu, Yeniden

Sevgili Üyelerimiz,   Mezun olduğumuz günlerdeki heyecanı özlemiştik; geçen sene ReProm 2015‘i yaptık. Farklı senelerden mezun birçok mezunumuzla o akşama hazırlandık, çok eğlendik! Gelenler hatırlar ama yeniden yazalım: ReProm‘da yaşananlar ReProm‘da kalır! 😀 Bu sene de