08 Şubat 2017 6319 Views

SÜMED Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başlıyor

Mezunu olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuz Sabancı Üniversitesi’nin mezunlar derneği SÜMED’in 8 Ocak 2017 tarihinde yapılan Genel Kurul sonuçlarına göre seçilen yeni yönetim kurulu adına sizlere bu mesajı yazarken derin bir heyecan duyuyorum. Bir kısmı önceki iki sene boyunca hizmet vermiş, bir kısmı ise heves ve azimleri ile göreve yeni talip olmuş mezunlardan oluşan yönetim kurulumuzun ortak amacı SÜMED’e gönüllü olarak katkı verebilmek ve camiamızı güçlendirebilmektir.

Bu vesile ile bir önceki yönetim kurulundaki mezunlarımıza emek ve katkıları için teşekkür etmek istiyorum. Onların başlatmış olduğu birçok başarılı uygulamayı devam ettirmek ve geliştirmek gayesindeyiz.

Attığımız her adımda hem destek hem önerileri ile yanımızda olan, mezun olduğu üniversitesinin mezunlar derneğine sahip çıkan, bugün bile Sabancı Üniversitesi’nde an itibari ile okuyan öğrenci sayısının iki katından kalabalık olan bir mezun kitlesinin de bu yolda yanımızda yürüyeceğini hayal ediyoruz.

Hepimiz yenilikleri, cesareti ve diğer üniversitelerden farklı olması nedeni ile Sabancı Üniversitesi’ni seçmiş kişiler olarak, var olan tüm mezun dernekleri arasında sıyrılabilen, cesur, duyarlı, atılımcı ve farklı bir derneği var edebilecek kudretteyiz. Umarım önümüzdeki bu iki yılda sizinle bunu başarmanın mutluluğunu paylaşırız.

En kısa zamanda buluşmak, daha yakından tanışmak ve çoğalarak güçlenmek dileği ile.

 

 
SUMED Yönetim Kurulu Adına,
Zeynep BAHAR ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı

  Yönetim Kurulu

Previous SUMED ile Yeniden Kartalkaya: 4-6 Mart 2017
Next SUMED'lilere SUCool'dan Ücretsiz Girişimcilik Kursu - 16 Mart 2017

You might also like

Duyurular

Üyelikler Hakkında Duyuru

SÜMED üyelikleri ile ilgili iyileştirme çalışmaları kapsamında yapılan incelemelerde kuruluşundan bu yana SÜMED’e bazı mezunlarımızın üyelikleri alınırken Türk Medeni Kanunu, Dernekler kanunu ve Dernek tüzüğümüzün ilgili hükümlerine uygun olmayan üye

Duyurular

SUMED’le Kartalkaya: 16-18 Aralık 2016

Sevgili Üyelerimiz, Yeniden Kartalkaya’ya gitmeye ne dersiniz? 16-18 Aralık’ta hep beraber Kartalkaya’ya gidiyor ve Grand Kartal Otel’de tatilin ve kayağın tadını çıkarıyoruz. 2 gece konaklama (Çift kişilik odada tek kişi konaklama fiyatıdır)