08 Şubat 2017 6578 Views

SÜMED Yeni Yönetim Kurulu Göreve Başlıyor

Mezunu olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğumuz Sabancı Üniversitesi’nin mezunlar derneği SÜMED’in 8 Ocak 2017 tarihinde yapılan Genel Kurul sonuçlarına göre seçilen yeni yönetim kurulu adına sizlere bu mesajı yazarken derin bir heyecan duyuyorum. Bir kısmı önceki iki sene boyunca hizmet vermiş, bir kısmı ise heves ve azimleri ile göreve yeni talip olmuş mezunlardan oluşan yönetim kurulumuzun ortak amacı SÜMED’e gönüllü olarak katkı verebilmek ve camiamızı güçlendirebilmektir.

Bu vesile ile bir önceki yönetim kurulundaki mezunlarımıza emek ve katkıları için teşekkür etmek istiyorum. Onların başlatmış olduğu birçok başarılı uygulamayı devam ettirmek ve geliştirmek gayesindeyiz.

Attığımız her adımda hem destek hem önerileri ile yanımızda olan, mezun olduğu üniversitesinin mezunlar derneğine sahip çıkan, bugün bile Sabancı Üniversitesi’nde an itibari ile okuyan öğrenci sayısının iki katından kalabalık olan bir mezun kitlesinin de bu yolda yanımızda yürüyeceğini hayal ediyoruz.

Hepimiz yenilikleri, cesareti ve diğer üniversitelerden farklı olması nedeni ile Sabancı Üniversitesi’ni seçmiş kişiler olarak, var olan tüm mezun dernekleri arasında sıyrılabilen, cesur, duyarlı, atılımcı ve farklı bir derneği var edebilecek kudretteyiz. Umarım önümüzdeki bu iki yılda sizinle bunu başarmanın mutluluğunu paylaşırız.

En kısa zamanda buluşmak, daha yakından tanışmak ve çoğalarak güçlenmek dileği ile.

 

 
SUMED Yönetim Kurulu Adına,
Zeynep BAHAR ÇELİK
Yönetim Kurulu Başkanı

  Yönetim Kurulu

Previous SUMED ile Yeniden Kartalkaya: 4-6 Mart 2017
Next SUMED'lilere SUCool'dan Ücretsiz Girişimcilik Kursu - 16 Mart 2017

You might also like

Duyurular

SUMED GEZİ #3: 13-14 Haziran Assos Gezisi

Tur Tarihi: 13 – 14 Haziran. Kişi başı katılım ücreti: 425 TL 2015 Aidatını ödemiş üyelerimize 400TL Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Katılım için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir. Tur

Duyurular

Cins Adımlar – Toplumsal Cinsiyet ve Hafıza Yürüyüşü

Sevgili Üyelerimiz, Sizleri 2 Kasım Cumartesi günü SU GENDER ile birlikte gerçekleştireceğimiz Toplumsal Cinsiyet ve Hafıza Yürüyüşü’ne davet ediyoruz !

Duyurular

Vefat ve Başsağlığı – Volkan Kurt

Üniversitemizin ilk mezunları (Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği’03) arasında olan Sevgili Volkan Kurt vefat etmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm mezunlarımıza baş sağlığı diliyoruz. Volkan’ı her zaman yüzündeki sıcak tebessüm ile hatırlayacağız.