10 Ocak 2017 6099 Views

ÖZEL DAVET: Sabancı Girişimci – Teknolojist Mezunlar Buluşması

Sevgili Üyelerimiz,

Sizlerle aldığımız özel bir daveti paylaşmak istiyoruz. Aşağıda Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu’nun davetini, amacını ve detaylarını bulabilirsiniz:

“Merhaba,

Kısa bir özetle, 2013 yılında kurulan Sabancı Üniversitesi Girişimcilik Kurulu (SUGK) ekibi ile, bugüne kadar teknoloji girişimcileri için hızlandırma programımız SUCOOL’da 38 startup’a destek olduk, Silikon Vadisi, Boston ve Londra‘ya iş geliştirme kampları düzenledik, KOBİ’ler için AKBANK Girişimci Geliştirme Program’ları yaptık, TÜBİTAK‘ın ARGE yapan genç girişimcilere verdiği 150’şer Bin TL’lik hibe programını yürüttük, sosyal girişimciler için JP Morgan ile yaptığımız programda 80.000 TL hibe verdik…

Bu program ve projelerden sizinle ilgili olabilecek noktalar olacağına eminiz. Bu amaçla, sizi ve diğer mezunlar olarak birbirimizi tanımak, SUGK faaliyetlerimizi anlatmak, 2017’deki muhteşem yenilikleri konuşmak ve Sabancı Üniversitesi’nin girişimcilik alanında çalışmalarını iyileştirmek ve mevcut kaynakları daha verimli kullanabilmek adına görüşlerinizi almak istiyoruz. Desteğiniz çok kıymetli.

Sizi, 14 Ocak 2017, Cumartesi sabah, 9:30-12:00 arasında, kahvaltıya, ImpactHub İstanbul’da (Sanayi Metro Durağı, 4. Levent) düzenleyeceğimiz SU Girişimcilik Arama Toplantısı’na davet ediyoruz.”

Katılmak için:
https://sugkaramatoplantisi.eventbrite.com

Adres: ImpactHub İstanbul, Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No:21, 34418 Kağıthane/İstanbul (Sanayi Metro Durağı) – https://goo.gl/maps/uLfspXXpZnM2

Previous SÜMED Genel Kurul: 8 Ocak - Holiday Inn Kadıköy
Next 2015-2016 Faaliyet Raporu

You might also like

Duyurular

Vefat ve Başsağlığı – Volkan Kurt

Üniversitemizin ilk mezunları (Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği’03) arasında olan Sevgili Volkan Kurt vefat etmiştir. Ailesine, sevenlerine ve tüm mezunlarımıza baş sağlığı diliyoruz. Volkan’ı her zaman yüzündeki sıcak tebessüm ile hatırlayacağız.

Duyurular

SUMED | Save the date

5 Aralık 2015 akşamını şimdiden ajandanıza not alın ve detayları beklemeye devam edin.

Duyurular

Mezunlar için Kendini Keşfet Amasra/BARTIN

SÜMED – CIP işbiliği ile Karadeniz’in çocuklarına gidiyoruz!