12 Kasım 2015 7590 Views

Re Prom: Mezuniyet Balosu, Yeniden

Sevgili Üyelerimiz,

Sabancı Üniversitesi’nin bugüne kadar verdiği tüm dönem mezunlarını bir araya getirecek harika birbalo haberi ile karşınızdayız!

5 Aralık Cumartesi günü Moda Deniz Kulübü‘nde mezuniyet balosu tadında bir akşam, ‘Re Prom’ bizi bekliyor! Six Pack grubunun performansıyla daha da keyiflenecek olan etkinliğimize ait detayları ekte görebilirsiniz.

Bu ışıl ışıl akşamda hem yeniden bir araya gelerek özlediğimiz mezuniyet balolarımızı tekrar yaşama fırsatı bulacağız hem de birlikte eğlenmenin keyfini tekrar hatırlayacağız.

Gecemizde ilgi çekici ürünleriyle (imzalı formalar gibi) Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği de ufak bir açık arttırma gerçekleştirecek. Kazancının tamamen bu derneğe kalacağı bu açık arttırmadan da keyif alacağınızı umuyoruz.

Bu güzel akşamda hocalarımız da bizimle beraber olacak. Sizler de iletişimde olduğunuz ve baloda görmek istediğiniz hocalarımızı davet edebilirseniz yada isimlerini bize iletebilirsiniz.

SUMED çatısında ilk kez düzenlenecek bu black-tie etkinlikle hepinizi bir arada görmeyi umut ediyoruz.

Sevdiğiniz bir Sabancılı’yı da alın gelin:)

Hazırlıklar başlasın!

En güzel dileklerimizle,

SUMED

Not: Ödemelerinizi aşağıda belirtilen hesaba havale yoluyla yapabilirsiniz:

Akbank – Esentepe Şubesi (420) – IBAN: TR15 0004 6004 2088 8000 1300 93

Açıklamasında isim ve soyisim bilgilerini belirtmenizi ve kayıt için havale sonrası dekontunuzu [email protected]‘ye emaille göndermenizi rica ederiz.

Ödemelerinizi 12 Kasım’da düzenlenecek Afterwork etkinliğimizde veya SUMED ofisinde kredi kartıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

sumed-sabanci-universitesi-university-sugather-etkinlik-duyuru-re-prom-balo-mezuniyet-sumezuniyet-5-aralik-2015-2

Previous SUMED | Save the date
Next Kurucu Rektörümüz Prof. Dr. Tosun Terzioğlu'nu Kaybettik

You might also like

Duyurular

SUMED GEZİ #3: 13-14 Haziran Assos Gezisi

Tur Tarihi: 13 – 14 Haziran. Kişi başı katılım ücreti: 425 TL 2015 Aidatını ödemiş üyelerimize 400TL Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır. Katılım için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir. Tur

Etkinlikler

SÜMED BULUŞMA – 22 HAZİRAN

Sevgili SÜMED’liler! 22 Haziran, Çarşamba günü Kadıköy’de Güneşin Sofrasında buluşup iki lafın belini kırıyoruz. Bu linkten kayıt yaptırabilirsiniz, hepinizi bekliyoruz:)

Duyurular

SUMED’le Denizli Turu: 19-22 Mayıs

Sevgili Üyelerimiz, 19 – 22 Mayıs tatil programı yapamadıysanız, size 4 günlük güzel bir önerimiz var: Denizli